A focit még mindig gólra játszák

Ez a cikk több, mint 4 éve és 7 hónapja frissült utoljára, ezért egyes tartalmi elemei elévülhettek.

Szűkös kerettel kényszerült elutazni a Füzesabony csapata Pétervásárára.

Bocsi Zoltán is szerelést húzott magára, hogyha kell segíteni tudjon csapatának.

A hazai csapat kimondottan a dobogót célozta meg az idei bajnokságban, ennek ellenére a Füzesabony csapata kezdett jobban, és két óriási helyzet is kihasználatlanul maradt. A labdarúgás törvényei szerint ezek nem maradnak büntetlenül.

Így történt ez a 31. percben, amikor az első kaput eltaláló lövésükkel megszerezték a vezetést a 31. percben. (1-0)

A második félidő rosszabbul nem is kezdődhetett, volna a 47. percben kettőre nőtt a hazai csapat előnye,egy igencsak véleményes góllal. (2-0)

A mérkőzés az 56. percben dőlt el, amikor is Nagy Ádám megszerezte önmaga második, csapata harmadik gólját       ( 3-0).

A játékrész hátralevő részében nem sikerült kihasználni az abonyiaknak az olykor könnyelmű péterkei eladott labdákat, így válasz nélkül maradtak a bekapott három gólra.

Végeredmény: Pétervására SE- Füzesabony SC  3:0 (1:0)
Gólszerzők: Nagy Ádám 2 ( 31. és 56.), Érsek Martin (47.)

Csatlós Tamás:- Gratulálok a csapatnak a győzelemhez! Szép gólokat szereztünk, de még rúghattunk volna többet is. Örülök, hogy egyre több helyi fiatalnak tudunk játéklehetőséget biztosítani, bízom benne, hogy a kupameccsre a sérültjeink is felépülnek. További sok sikert a szimpatikus vendégcsapatnak!

Bocsi Zoltán:- Gratulálok a srácoknak a jó játékhoz. Amennyiben a fociban lenne ,,ha” más lett volna a mérkőzés kimenetele.

Következő bajnoki időpontja: 2019.09.21. 16:00 Füzesabony SC- Gyöngyöshalász SE