Lépjen kapcsolatban velünk

A vendég Besenyőtelek uralta az „el clasico”-t

Sport

A megyei I. osztályú labdarúgóbajnokság 2. fordulóját játszották a szombaton. Az FSC a szomszédvár Besenyőtelket fogadta az új pályáján. Rögtön a kezdő sípszó után a hazaiak előtt nyílt lehetőség a gólszerzésre, de nem sikerült gólra váltaniuk a helyzetet. A vendégek  a 7 . percben bezzeg nem hibáztak és gyorsan rúgtak egy gólt (0-1) . Ezt követte egy szerencsétlen abonyi öngól a 27. percben (0-2). Majd a félidő végén a hazai védő elpuskázott passzába sikerült belekanalaznia a vendégcsatárnak (0-3). A második játékrész egy piros lappal indult a vendégek részére, így a 10 főre apadt besenyőt jobban szorongatták az abonyiak. A támadások azonban sorra elakadtak a vendégek védelmén. Egy veszélytelennek induló beívelés után ismét a besenyőtelki játékosok örülhettek (0-4). Ez az eredmény maradt a találkozó lefújásáig.