A labdarúgó megyei első osztály 15. és egyben utolsó őszi fordulóján a Besenyőtelket fogadta a FSC a sportpályán.

fokep

A két klub között évek óta „el clasiconak” hívott presztízs csatát most ugyan nem a két legfényesebben szereplő csapatok vívták egymással, de a küzdelem így is megvolt a szombati alsóházi rangadón.

P1830266

Szabó András „Zsuzsi” besenyőtelki tűzoltómunkájának köszönhetően egy támadó szellemű gárda lépett pályára szombat kora délután az abonyi gyepre. A vendégek az első félidőben folyamatosan rohamoztak, viszont a Vámosi Csaba által irányított hazai védelem szívósan állta a sarat.

P1830333

Azonban így is a szerencsének volt köszönhető, hogy nem rezgett meg egyszer sem a háló. A 0-0-s félidő után sem változott sokat a játék képe.

P1830303

A Besenyőnek volt több helyzete, amit nem tudtak gólra váltani és ez meg is bosszulta magát. A 63. percben egy hazai kontrából Fügedi Csaba fejelt a vendégek hálójába 1-0. Ez az eredmény maradt a lefújásig, így győzelemmel zárta az őszi szezont az FSC. Reméljük a tavaszi fordulókat is győzelemmel kezdi!