Lépjen kapcsolatban velünk

Biztató a kezdés, a vereség ellenére is

Sport

Lejátszotta csapatunk szombaton 19:30-kor idei első tétmérkőzését Makláron, ahol a Besenyőtelek csapata volt az ellenfél a MAGYAR KUPA 1. fordulójában.

Több hiányzóval kellett szembenézni Bocsi Zoltán edzőnek, és gyakorlatilag csere nélkül játszották le a fiúk a meccset, a még este is tartó hőségben.

Az első félidő kiegyensúlyozott játékot hozott, helyzetek adódtak mind a két oldalon.

A második félidő inkább abonyi főlényt mutatott, de egy vitatott játékvezetői ítélet után a Besenyőtelek szerezte meg a vezetést egy szerencsés góllal.

A folytatásban is a füzesabonyi helyzetek adták a mérkőzés izgalmait, de gólt újra a besenyei csapat szerzett, ezzel beállítva a 0-2-es végeredményt.

Füzesabony SC – Besenyőtelek SC 0-2 (0-0)

Első bajnoki mérkőzés időpontja:

2019. augusztus 24.  17:00     Eger SE II. – Füzesabony SC  (helyszín: Felsővárosi sporttelep)