Mónika, Flórián

Sötét
Fény

BRAVÚR! Legyőzte a listavezetőt az FSC!

Visszatért a foci az abonyi gyepre! Rég nem látott futball élményben volt része azoknak a szurkolóknak akik a szeles és hűvös idő ellenére kilátogattak szombat délután a sportpályára az FSC- Gyöngyös AK mérkőzésre.

Ez a cikk több, mint 7 éve frissült utoljára, ezért egyes tartalmi elemei elévülhettek.

Visszatért a foci az abonyi gyepre! Rég nem látott futball élményben volt része azoknak a szurkolóknak akik a szeles és hűvös idő ellenére kilátogattak szombat délután a sportpályára az FSC- Gyöngyös AK mérkőzésre. A tavaszi szezonban veretlen és listavezető mátraaljai gárda pontért jött Füzesabonyba és mindent meg is tett ezért. Az első 30 percben folyamatosan rohamoztak a gyöngyösiek, de nem tudták gólra váltani a mezőnyfölényüket, majd a 46. percben jött a meglepetés! Egy hazai kontra után Nagy Krisztiánnak sikerült bevenni a vendégek kapuját, így 1-0- s haza vezetéssel vonultak az öltözőbe a csapatok. A második játékrészben a Gyöngyös fokozta a nyomást, és valósággal a kapuhoz szegezték az FSC-t. Köszönhetően a jó védelemnek és az egész csapat helytállásának megszületett a forduló meglepetés eredménye. Füzesabony-Gyöngyös AK 1-0!