Bravúros győzelem a Salgótarján ellen

Előre hozott fordulót játszott vasárnap délután a Juhász’99 FSC férfi kézilabdacsapat a sportcsarnokban. Az ellenfél az a Csépe Salgótarjáni SKC volt, akik a bajnokság megnyerését tűzték ki célul. Az első játékrészben, fej-fej mellett lőtték a gólokat egymásnak a csapatok, bár a nógrádiak mindig egy találattal előbbre voltak a hazaiaknál.

fokep

A félidőnél 13 – 14-es vendég vezetéssel vonultak öltözőbe a játékosok. Második játékrész is hasonlóan kezdődött mint az első, most is a vendégek jutottak  vezetéshez. A 6. percben jött az egyenlítés 16-16, majd jött a gyors hazai fordítás  18-16 a 7. percben. Megfordult a meccs képe a nógrádiak hajtottak az egyenlítésért.

P1980468

Gulyás Levente szenzációs védéseinek köszönhetően ideig- óráig tartotta az eredményt az FSC, de 11. percben újra döntetlen volt az állás 18-18. Nem sikerült megtörni a vendégeket és folytatódott az idegőrlő küzdelem. A 21. percben ismét döntetlenre állt a meccs, amikor dupla kiállítással sújtották a bírók a hazaiakat és 22-23- ra módosult az állás.

P1980423

A 27. percben 24-24, a 28.-ban 25-24, a 29.ben 25-25. A hazaiak utolsó támadására már csak 8 másodperc! idő maradt, de ez nem akadályozta meg a csapat legjobbját Keresztes Pétert, hogy belője a győzelmet jelentő gólt 26-25. Gratulálunk az egész csapatnak!