Döntetlen az “el clasicon”

Füzesabony és Besenyőtelek labdarúgó csapatai „ősi” riválisok. Lehet a két csapat között bármekkora különbség a tabellán, az Abony-Btelek találkozó mindig is az „el clasico” marad a megyei I. osztályban.

fokep

Most szombaton az FSC volt a házigazda, bár a papírforma alapján az esélyesebbek a vendégek voltak. A meccs képe is ezt mutatta, egy a hazaiak kapusáról szerencsétlenül kipattanó labdából megszerezték a vezetést a 7. percben. (0-1).

P1980573

A 26. percben 11-es büntetőt kapott az FSC így tovább nőtt a Btelek előnye. (0-2) A hazaiak válasza sem váratott sokáig magára Fügedi a 38. percben talált be a vendégek kapujába.(1-2).

P1980587

A hosszabbításban jött az újabb hidegzuhany, a 46. percben újabb 11-st ítélt meg a bíró a vendégeknek, amit Jónás értékesített. (1-3). A második játékrészben egy jóval harcosabb FSC lépett a pályára.

P1980567

Az 54. percben Nagy Bence 18 méterről bombázott a hálóba.(2-3) A 60.percben pedig Pataki fejelte be az egyenlítő gólt. (3-3)