Fontos győzelem a Salgótarján ellen

A Salgótarján Strandépítőket fogadta a hosszú kézilabda szombaton a női csapat. A kora délutáni kezdés meg is látszott az játékon. Gólszegényen indult az első félidő, a 16. percben is még csak 4-4 volt az állás. Majd előnyt szereztek a vendégek, míg a hazaiak futottak az eredmény után. Az abonyi lányok a 24. percben átvették a vezetést így 12-8-as hazai előnnyel ért véget az első félidő. A második játékrészben is az FSC kezdte meg a gólgyártást, a 15. percben már 13-9-et mutatott az eredményjelző. Ezután dupla emberelőnyt kaptak a salgótarjániak. Úgy tűnt sikerül is felzárkózniuk, többször is egálra állt a meccs. A végére megtört a vendégek ereje és hite. 29-24-es hazai győzelemmel zárult a találkozó. Gratulálunk a csapatnak és Tamás Tamás edzőnek!