Győzelemmel felérő döntetlen

A Juhász’99 FSC férfi kézilabda csapat a Kisvárda KC-t fogadta szombat délután a sportcsarnokban. A hazaiak edzője Bánik Roland mostanában nincs könnyű helyzetben, mert a csapat legeredményesebb góllövője Keresztes Péter Lajosmizsére igazolt át, és több alapjátékos is sérüléssel bajlódik.

fokep

A meccs elejétől a vendégek irányították a játékot, a hazaiaknál a támadásokban volt több hiba és a védekezésük is foghíjas volt. Sajnos a kihagyott helyzetek megbosszulták magukat a 20. percben öt gól volt már a különbség ( 8-13).

P2030074
Utána hiába lőtték a gólokat a hazaiak a Kisvárda támadójátékára nem volt ellenszer 15-21- es állással vonultak az öltözőbe a csapatok. A második félidőben lassan apasztották a hátrányukat az abonyiak, az 5. percben 18-22 volt az eredmény.

P2030080

A 15 . percben pedig már csak 2 gól volt a különbség (25-27). Sajnos a sorsdöntő szituációkban kihagyott hazai ziccerek megbosszulták magukat, és a 29. percben 28-29-et mutatott az eredményjelző.

P2030089

Bánik Roland ekkor időt kért, majd az utolsó támadásból sikerült belőni az egyenlítést jelentő gólt. Így a mérkőzés