Lépjen kapcsolatban velünk

Hatalmas csata a Tiszavasvárival

Sport

A listavezető Tiszavasvárit fogadta az FSC férfi kézilabdacsapata vasárnap  délutána sportcsarnokban. A meccs elején érvényesült a papírforma a 6. percben már 1-4 volt az eredmény a vendégek javára. Nagy küzdelem után az sikerült az abonyi gárdának 5-5-re kiegyenlíteni, de innen sokáig nem tudtak előre lépni a csapatok. A félidő hajrájában a vasváriaknak ment jobban a góllövés és 10-12-es állásnál vonultak az öltözőbe a  játékosok.

A második játékrész elején újra egál 12-12 , majd  a 4. percben első alkalommal sikerült átvennie a vezetést a hazaiaknak. 15-13 után ziccer sorozatot hagytak az abonyi játékosok és hatalmas csata alakult ki a mérkőzésen. A  fej- fej melletti küzdelemben az hazaiak tudtak jobban koncentrálni, a  20. percben már 21-17 mutatott az eredményjelző. Végül szenzációs hajrával 26-22 győzték le a listavezetőt.