Hazai vereség a Tiszavasváritól

A Tiszvasvári SE-et fogadta a Juhász’99 FSC szombat délután a sportcsarnokban, ami  nehéz meccsnek ígérkezett egy kellemetlen ellenféllel szemben. A hazaiak lőtték az első gólt,de sokáig fej-fej mellett ért el találatokat mindkét csapat.  A Bánik gárdának sikerült fokozatosan növelnie az előnyét, a 23. percben már négy góllal
vezettek a vendégekkel szemben. A vasváriaknak azonban sikerült ledolgozniuk a hátrányukon és 13-11 állással ért véget a félidő.  A második játékrész elején kiegyenlítettek a vendégek (13-13) és újra kezdődött
az idegölő küzdelem az előnyért.A vasváriak védekezésén nem találtak fogást az abonyiak,
de Gulyás Levente védései miatt a vendégek sem jutottak vezetéshez. A 16. percben jutott először előnyhöz a vasváriak (16-17) így most a hazaiak futottak az eredmény után.  A 24. percben már négy gólra módosult ez a különbség (18-22).  A hazaiak egyszerűen képtelenek voltak betalálni a vendégek kapujába,
sok volt a hiba a támadásaikban.  Az idő könyörtelenül haladt és egyre kevesebb reménye maradt az FSC-nek.
A 26. percben dupla kiállítással sújtották őket a bírók és ezzel meg is  pecsételődött a mérkőzés sorsa és 20-24-es vendég győzelemmel ért véget a találkozó.