Lépjen kapcsolatban velünk

Jó játék, fölényes győzelem

Sport

Vasárnap a női csapat után a férfiak játszotta a Hajdúböszörményi TE-vel. A mérkőzést meggyőző fölénnyel kezdte a hazai csapat a 14. percben már három góllal vezettek a hajdúságiakkal szemben. 8-5 Az FSC végig meg tudta őrizni előnyét  a  vendégekkel szemben és 16-10 -.es állásnál vonultak öltözőbe a csapatok.
A második játékrészben lépésről lépésre növelték az előnyüket a hazaiak. A 6..percben már 9 gólos volt az előnyük 21-12.  Teltek a percek és egyre nőtt a két csapat közötti  különbség 16 perc 26-14. A nagyon jó formában játszó FSC végül fölényes 32-16 -os győzelmet aratott a böszörményi csapat ellen.