Kemény csata a Nádudvarral

A férfi kézilabda mérkőzésekre járó szurkolóknak, már hozzá kellett szokniuk, hogy a Juhász ’99 FSC meccsei nem kevés izgalmat tartogatnak a számukra.

fokep

Nem volt ez másképp szombat délután sem amikor a papírforma alapján a jóval gyengébb játékerőt képviselő Nádudvari ASK-val játszott a csapat. Az első félidőben a gyors leindításokkal operáló vendégek végig vezettek, Bánik Roland edző játékosai pedig futottak az eredmény után.

IMGP0025

A félidő végére azonban 10-10-es sikerült kihozni az eredményt. A második játékrészben fordult a kocka, a hazaiak vették át a vezetést, de sokáig úgy tűnt a keményen küzdő Nádudvar ki tud egyenlíteni.

IMGP0057

19-19 után sikerült két góllal meglépnie az FSC-nek, és tovább is növelnie a különbséget. A meccs utolsó szakaszában, aztán megtört a vendégek ellenállása és a lefújáskor 26-21-es hazai győzelemmel ért véget a találkozó.