Lépjen kapcsolatban velünk

Két fordulóban is vereséget szenvedtek a serdülő lányok

Ez a cikk több, mint 4 éve és 6 hónapja frissült utoljára, ezért egyes tartalmi elemei elévülhettek.

A Leány Serdülő III. D osztályában játszó Villanyász –FSC csapata kettő mérkőzést is játszott az elmúlt időszakban. A  bajnokság harmadik  fordulójában a Kazincbarcika KSE otthonában szenvedtek 24-19-es vereséget a listavezetőtől. Szerdán a  ózdi Lóci DSE-t fogadták a sportcsarnokban, ahol kiélezett küzdelemben 24-25 lett az eredmény .

Tamás Tamás edző így értékelte a csapat teljesítményét:

„ Az utóbbi két mérkőzésen sajnos vereséget szenvedtünk, hozzáteszem olyan csapatoktól, akik elől fognak végezni a bajnokságba. Mégis mind a két mérkőzésen azt kell, hogy mondjam, hogy igen is volt esélyünk megnyerni mind a két találkozót. Kazincbarcika ellen 5 gólos vereséget szenvedtünk, de egészen a 47. percig fej- fej mellett haladtunk. Itthon az Ózd ellen 1 gólos vereség lett  vége. Egyben értékelném a két mérkőzést, hihetetlen nagy alázat és küzdeni akarás jellemzi a lányokat. Nagyon fiatalok vagyunk még a többi csapathoz képest, ennek is tudom be azt a kapkodást, ami jelen van nálunk támadásban. Ez az egy dolog tart minket távol a céljainktól egyenlőre, mert védekezésben jól tolódunk, agresszívak vagyunk és jó ütemben tudunk faultolni. Kapus teljesítményre szinten nem lehet panasz, hisz hétről hétre jobban fognak a kapusaink. Először is türelmet szeretnék kérni mindenkitől, nagyon jó úton vagyunk a lányokkal, ne felejtsük el, hogy fiatalok vagyunk még mindig ehhez a korosztályhoz. Idővel oda fogunk érni fejben, és igen is ezek a lányok fogják diktálni a tempót a bajnokságban!”