Lépjen kapcsolatban velünk

Kézilabda: dupla itthoni vereség

Sport

A hétvégén mind a férfi, mind a női kézilabda csapat itthon játszott. Szombaton a férfiak a Kecskeméti TE-t fogadták. A negyedik helyen álló bács kiskun megyei csapattal végig szoros volt a küzdelem. Sajnos most is az esélyesebb csapat felé lejtett a pálya…legalábbis a bíróknál. 10-12-es vendég vezetéssel ért véget az első félidő, és 21-22-es kecskeméti győzelemmel zárult a mérkőzés. Így jelenleg a Juhász ’99 FSC, 7 ponttal az utolsó előtti a tabellán.

Vasárnap a Kisvárda női csapata érkezett a sportcsarnokba. A mérkőzést nagy várakozás előzte meg, hiszen az Erdélyi Annamária játékos-edző által vezetett csapat múlt héten idegenben szerezte meg az első győzelmét. A mérkőzés első harmadában úgy tűnt megismétlődhet a bravúr. 10 percig vezettek az abonyi lányok, utána kiegyenlítettek a szabolcsiak. Sőt egyre jobban sikerült elhúznia az élbolyban szereplő kisvárdaiaknak. A végére teljesen szétesett a hazaiak játéka. Így nagy  21-36 gólkülönbséggel ért véget a meccs.