Kiütötte a Boldog az FSC-t a Magyar Kupából

Bár közeledett az enyhülést hozó időjárási front, ilyen hidegzuhanyra nem számított senki sem szombat délután az FSC- Boldog kupameccsen. A hazaiak kapusgondjai még nem oldódtak meg, így újra Vámosi Csaba játékos-edző húzta magára a hálóőr mezét. Aggodalomra azonban így sem volt ok, hiszen a megye II.-ből frissen felkerült Boldogtól nemigen számított senki nagyobb meglepetésre. Aztán jött a hidegzuhany!

főkép (12)

A vendégek a 3! és a 4! percben lőttek kettő gólt. A tizedikben már 0-3 volt az eredmény. Galliknak sikerült betalálni a boldogi kapuba 1-3. Utána újra a vendégek következtek, a félidőben 1-7 –es állásnál vonultak öltözőbe a csapatok.

A második játékrész már kevésbé volt gólokban gazdag, a boldogiak kettőt az abonyiak egyet lőttek még. Így 2-9 lett végeredmény.

Gól: Gallik (19.), Pelyhe (78.), ill. Surányi (3., 4., 33.), Illés B. (10.), Székesi (23., 31), Hollauer (67., 84.)