Pontot lopott a Felsőtárkány

Szombaton rendezték meg a megyei I. osztályú bajnokság 4. fordulóját, ahol az FSC a Felsőtárkányt fogadta. Bocsi Zoltán tanítványainak több helyzete is volt az első félidőben, de a vendégek egyik támadása után 11-est adott a játékvezető és ennek értékesítésével 0-1 –es állással mentek a csapatok az öltözőbe. A második játékrészben a tárkányiak ráültek az eredményre a saját térfelükön „tiki-takáztak”. A hazaiaknak több lehetőségük is lett volna az egyenlítésre, de nem sikerült bevenni a kaput. A kihagyott helyzetek megbosszulták magukat a 81. percben újra a vendégek találtak egy gólt (0-2). A hajrában megtáltosodott az abonyi csapat, a 86. percben Bartók szépített (1-2) és az utolsó percekben folyamatosan nyomás alatt tartották az ellenfél kapuját, de nem sikerült az egyenlítés.