Lépjen kapcsolatban velünk

Sima győzelem a debreceni serdülők ellen

Sport

Hazai környezetben tudott bizonyítani a füzesabonyi fiú serdülő kézilabdacsapat a DEAC NK KFT II.-vel szemben.

Hazai környezetben tudott bizonyítani a füzesabonyi fiú serdülő kézilabdacsapat a DEAC NK KFT II.-vel szemben. Könnyebb mérkőzést láthatott a kilátogató közönség, mint azt várták volna. Félidőben már 4 góllal vezettek a hazaiak, végére pedig jelentősen növelni tudták az előnyüket. A mérkőzés végeredménye 33-22 lett.

fiukézi

-Bevallom őszintén én tartottam ettől a mérkőzéstől. Örülök, hogy a fiúk kellő önbizalommal és akarattal mentek fel a pályára. A védekezésünk nehezen állt össze az első félidőben, de a második játékrészben már fegyelmezettebbé vált a játékunk, ennek köszönhetjük, hogy ilyen nagy arányú győzelmet sikerült aratnunk. Gratulálok a csapatnak! – mondta a meccs végén Tamás Tamás edző.