Lépjen kapcsolatban velünk

Sima győzelem a rangadón

A vásárosnaményi VITKA SE-ét fogadta vasárnap kora délután a nő kézilabda csapat. 10 gólos sima hazai győzelemmel 33-23-al ért véget a meccs.

Ez a cikk több, mint 5 éve és 6 hónapja frissült utoljára, ezért egyes tartalmi elemei elévülhettek.

A vásárosnaményi  VITKA SE-ét fogadta vasárnap kora  délután a nő kézilabda csapat az NBII. Észak-keleti csoportjában. A 4. forduló rangadóján a tabellát vezető FSC mérte össze erejét a második helyzettel. A vendégek álmosan kezdtek így Tamás Tamás tanítványai az első három percben már 4-0-ra vezettek. Ezt az előny aztán tovább tudták növelni a félidőben. A 15. percben már 10-4 et mutatott az eredményjelző. A vendégek  kétségbe esett védekezését 2 perces kiállításokkal honorálták a játékvezetők.  A dudaszókor  19-7 állással vonultak az öltözőbe a csapatok.

Bizonyára alapos fejmosást kaptak a naményi játékosok mert egy sokkal támadóbb szellemű VITKA kezdte meg a második félidőt. Gyorsan dobtak 3 gólt de az FSC  is felvette a fordulatszámot és hamarosan 23-11 lett az állás. Így 10 gólos sima hazai győzelemmel 33-23-al ért véget a meccs.