Lépjen kapcsolatban velünk

Sima győzelem -Galéria

Sport

Az FSC férfi kézilabda csapata 10 gólos győzelmet aratott szombaton a sportcsarnokban.

Megkezdődött a tavaszi szezon a férfi kézilabdabajnokság Észak-keleti csoportjában. Bár a már játszott tétmecset az FSC a Berettyó MSE ellen, de azzal még az ősszel elmaradt találkozókat pótolták. Szombaton délután a Hajdúböszörményt TE-et fogadta a Bánik csapat. A hazaiak szerzeték meg a vezetést és a 10. percig felváltva lőtték a gólokat a csapatok (5-5). Ezt követően elrajtolt az FSC és egyre nagyobb előnyre tett szert a hajdúságiakkal szemben. A félidő hajrájában mér 8 gólos különbség volt a két csapat között és 18-10-es állásnak vonultak az öltözőbe a játékosok. A második játék részben is a hazaiak szerezték az első gólt, de a szünetben felszívták magukat a vendégek is.  Gulyás Levente az FSC kapusa szenzációs védéseinek köszönhetően a böszörményiek nem tudtak faragni a tetemes hátrányukon. A biztos vezetés tudatában a hazaiak kezdték lazábban venni a meccset, ziccerek és büntetők maradtak ki. Szerencsére ez nem tartott sokáig a 25. percben már 34-23-at mutatott az eredményjelző.

Végül a lefújáskor sima 36-26 hazai győzelemmel zárult a találkozó.