Lépjen kapcsolatban velünk

“Totógyilkos” mérkőzésen kaptak ki a női kézisek

Sport

Nem kezdte jól a mérkőzést a Füzesabony női kézilabdacsapata vasárnap délután a sportcsarnokban. A tabella ötödik helyén tanyázó Hajdúböszörmény a félidő harmadán már három góllal vezetett.
21 perc játék után Tamás Tamás edző időt kért, hiszen döcögött a gépezet és a vendégek már öt góllal vezettek a listavezető otthonában. Bár március idusán vagyunk az abonyi lányok nehezen ébredtek a téli álmukból, így 3 gólos hátrányban vonultak az öltözőbe.

A második félidőt sokkal jobban kezdték a füzesabonyiak. Az ötödik percben megvolt az egyenlítés (16:16). Ekkor a vendégek áttértek a kőkemény védekezésre és újból három góllal vezettek – kezdett érni a meglepetés. Hat perccel a vége előtt a kihagyott ziccereknek, a vendég kapus remek védéseinek köszönhetően tovább növelték előnyüket a böszörményiek. Ma nem volt ellenszer az elszánt ellenféllel szemben és ezzel elvesztette veretlenségét a füzesabonyi gárda, de továbbra is magabiztosan vezetik a bajnokságot.

Juhász ’99 Füzesabonyi SC – Hajdúböszörményi TE 25:29 (12:15)