Tucatnyi hazai gólhelyzet, egy-két pofon, vendégsiker!

Szeptember utolsó vasárnapján szomszédvári rangadó játszott a Füzesabony U17-es csapata az Andornaktálya korosztályos együttesével. Mindkét csapat a dobogóról várta az összecsapást, amit a vendégek kezdtek jobban. Talán az első 20 perc azért is sikeredett olyan gyalázatosan, mert sok gyerek az új szerelésben gyönyörködött, s ez alatt a 15. és a 20. percben elkerülhető gólokat szerzett az ellenfelünk – összegezte az első félidő játékát Báder János az abonyiak trénere. Aztán a második játékrészben teljesen átvette az irányítást a hazai gárda és futószalagon szállította a nagyobbnál-nagyobb gólhelyzeteket, így akár több góllal is vezethettek volna. Ennek ellenére maradt a 0:2. A 85. percben egy durva belépő után mehetett zuhanyozni a vendégek egyik játékosa és elkezdődött a dulakodás, illetve pofonok is elcsattantak. A játékvezető sárga lapokkal vetett véget az incidensnek. A mérkőzés végén egy büntetőből még szépített a Füzesabony SC, de a pontszerzésre már nem maradt idő.

Füzesabony SC- Andornaktálya SE 1:2 (0:2)