A madarak és fák napját ünnepelték a telekisek – galéria
A madarak és fák napját ünnepelték a Teleki Blanka Általános Iskolában csütörtökön. A diákoknak több állomásos feladatsort állítottak össze, melynek megoldásához szükség volt egyrészt az ügyességükre, másrészt a már megszerzett tudásukra is.
Többek közt madarakat kellett képekről felismeri, vakon kitapintani a fák termését és azt beazonosítani, vagy épp kavicsok és gallyak segítségével kellett egy megadott madárfajtát kirakni. Amíg a gyerekek a feladatokat oldották meg, addig a szülők bográcsokban készítették az ebédet a népes csapatnak.




















