Az FSC labdarúgócsapata továbbra is az NB/III-ban
A Füzesabony SC labdarúgócsapata a tavaszi visszaesés ellenére megőrizte NB III-as tagságát. Az egyesület vezetése az anyagi lehetőségek és az utánpótlás érdekeinek mérlegelése után úgy döntött, hogy a csapat a következő idényben is elindul a harmadosztályban. A 2026/2027-es bajnoki szezonra szóló nevezést már benyújtották – tájékoztatta stábunkat Nagy Csaba, az FSC elnöke.

