Megvan az első győzelem!
Szombat délután esővel köszöntött be az ősz a füzesabonyi sportpályára. Az FSC az andornaktályai csapatot fogadta, és végül meglett az első füzesabonyi győzelem.
Esővel köszöntött be az ősz szombat délután a füzesabonyi sportpályára. Az eddig 1 pontos FSC az andornaktályai Marshall-ASE-t fogadta a megyei I. osztály 4. fordulójában.
A hazai drukkereknek korán örülhettek, mivel Kovács Róbert „Tütyi” már a 8. percben megszerezte az abonyi csapatnak a vezetést. A vendégek ezután folyamatosan rohamoztak, míg a hazaiak kontrákkal próbálkoztak.
Végül a mérkőzés 90. percében Gallik tette fel az „i”-re a pontot, góljával 2-0 lett az állás, ezzel az FSC megszerezte a forduló első győzelmét. Szép volt fiúk!










