Virtuálisan ünnepelték meg a Madarak és fák napját a telekisek
Idén rendhagyó módon, virtuálisan ünnepelték meg a Madarak és fák napját a Teleki Blanka Általános Iskola tanulói. Osztályonként videókat készítettek, melyekben énekelnek, verset mondanak.
IDE kattintva megnézhetik a videókat. Az oldal tetején a 3.a osztály kisfilmje található.


