Katalin, Kitti

Sötét
Fény

Dupla győzelem – itthon és idegenben

Két győzelem egy napon, ez a szombati mérleg az FSC kézilabda csapatainál. A férfiak hazai pályán, míg a lányok idegenben győzedelmeskedtek.

Ez a cikk több, mint 7 éve és 4 hónapja frissült utoljára, ezért egyes tartalmi elemei elévülhettek.

Az FSC női kézilabda csapata idegenben, míg a férfiak hazai pályán játszottak szombat este. A Juhász ’99 a Kazincbarcikai KSE csapatát fogadta.

p1620525

Kiélezett küzdelem mellett a füzesabonyiaknak végig sikerült tartaniuk a 2-3 gólos különbséget, az ellenfél nem hagyta magát, így az első félidő végén 12-9-es állással vonultak az öltözőbe, majd a mérkőzés végére a hazaiak újult erővel 27-22-re győzték le a jelenleg a tabella 7. helyét elfoglaló Kazincbarcika csapatát. A Juhász ’99 17 ponttal a tabella 2. posztját bitorolja.

Janó Pál tréner véleménye szerint a szezon utolsó mérkőzésén fejben nem volt ott a csapat, a Kazincbarcika jobban játszott, de nem volt olyan játékosa, mint WILGA. Többet nem lehet, csak gratulálni a csapatnak a győzelemhez.

tabella-ferfi

A lányok a tabella 7. helyét elfoglaló Juventus Panoráma Heves otthonába utaztak, vérre menő küzdelmet láthatott a mérkőzésre kilátogató közönség,  a 17:17-es félidei álláson sikerült javítani a füzesabonyiaknak a második félidőre, négy gólos különbséggel 38:34- es eredménnyel zárta az FSC a találkozót. Füzesabony az NB II női felnőtt Észak-kelet bajnokságban a második helyen áll 16 ponttal.