Lépjen kapcsolatban velünk

Elmaradt a katarzis

Ez a cikk több, mint 1 éve és 1 hónapja frissült utoljára, ezért egyes tartalmi elemei elévülhettek.

A fővárosi Rákosmente  KSK látogatott vasárnap a sportcsarnokba az NBII Férfi Észak csoport 6. bajnoki fordulójában.  A középmezőnyben tanyázó rákosiak nem ijedtek meg az idegen környezetben és már a meccs elejétől folyamatosan  vezettek, a 11. percben már 4-7 volt az állás. Ezt látva Bánik Roland a hazaiak edzője időt kért rendezni a  sorokat. A jól védekező vendégek és a formában lévő kapusuk megnehezítették az abonyiak gólszerzését. Több ziccer is kimaradt ekkor. Végül a hazaik megtolták 29. percben és összejött az egyenlítés -13-13- és ez lett a félidő állása is. A második játékrész úgy indult, ahogy a meccs eleje. A vendégek szerezték meg a vezetést, elhúztak és félidő közepére megint 3 gólos előnyre tettek szert. Az FSC ott lihegett a nyakukban, de ez enervált hazaiak rendre elpuskázták a fordítást. Az utolsó percben  mégis felcsillant a remény, 23-23! Az emberelőnyben lévő abonyiaknak még maradt pár másodpercük a támadásra, ami büntetővel végződött. Az időn túli hétméterest azonban védte a rákosiak kapusa. Maradt a döntetlen, aminek a végig vezető vendégek örültek a legjobban.