Lépjen kapcsolatban velünk

Kiütéses győzelem Bőcs KSC ellen

Ez a cikk több, mint 3 éve és 1 hónapja frissült utoljára, ezért egyes tartalmi elemei elévülhettek.

Az ősszel elmaradt fordulót pótolta férfi kézilabdacsapat, a Bőcs KSC –t fogadta szerda este a sportcsarnokban. A mérkőzés első 10 percében még „pariban” volt a két csapat egészen az 5-5 -ös állásig. Ezek után azt történt, ami a nagykönyvben meg van írva. Az FSC támadásról támadásig növelte az előnyét. A gyors leindításokra nem volt ellenszere a borsodiaknak. A 23. percben már 10 gól különbség volt a hazaiak és a vendégek között. A hajrában ezt  tovább sikerült növelni, így 22-9- es állásnál vonultak öltözőbe a játékosok. A második félidőben is folytatták az abonyiak a gólgyártást a  bőcsiek pedig szemmel láthatóan  már elkönyvelték a vereséget.  A játékrész a hazaiak számára már arról szólt, hogy milyen gólarányú győzelmet könyvelhetnek el a lefújáskor.   Végül 42-22-re hozta a kötelezőt az FSC.