Lépjen kapcsolatban velünk

Lányfoci U19- Az FSC vezeti a tabellát

Ez a cikk több, mint 1 hónapja frissült utoljára, ezért egyes tartalmi elemei elévülhettek.

A harmadik fordulót játszotta az FSC U19-es lány labdarúgó csapat a megyei bajnokságban. Báder János edző tanítványai az Egercsehit fogadták és 0-1-es félidő után 2-1-es győzelmet arattak megszerezve ezzel vezetik a tabellát.

Báder János facebook oldalán értékelte a lányok teljesítményét:

„Az Egercsehi csapatát 0-1 es félidő után, 2-1 re megvertük és a játék hiányos tabellát vezetjük, sőt Báder Hajnika és Mihácsi Ágika az első illetve 2. helyen van a góllövő listán!!! Ez óriási kezdés!!!!! A lányok a mai meccsen az első félidőben nagyon gyengén játszottak, a visszaesésük érthető volt ,mivel betegséggel és 2 lány derék sérüléssel bajlódtak!! De,ami az én csapatomra jellemző, a második félidőben rátértünk egy lapáttal és beszorítva az ellenfelünket ,azért bedaráltuk a meccset!!!! Nem bízzuk el magunkat ,hiszen nagyon sokat kell még tanulni és fogunk is !! Viszont, ami jelenleg van ,a táblázat , a két nyert meccs a góllövőlista ,ezeket már senki nem veszi el Tőlünk!!!!! Lányok!! Óriási gratuláció ,nyomjuk tovább ezerrel !!”