Szemtanukat keresnek! Kerékpáros baleset Egerben
Szemtanukat keres a rendőrség. Két kerékpáros ütközött Egerben, de mind a ketten továbbhajtottak mintha mi sem történt volna. Sajnos a kerékpáros nő nyolc napon túl gyógyuló sérüléseket szenvedett, most a baleset másik részvevőjét keresik.
Ismeretlen tettes ellen folytat nyomozást az Egri Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztálya közúti baleset gondatlan okozása vétség elkövetésének gyanúja miatt.
Július 13-án 10 óra 10 perc körül két kerékpáros ütközött Egerben a Malomárok utca 4. szám mögötti kerékpárúton. Egy ismeretlen 60 év körüli férfi biciklivel közlekedett, amikor nekiütközött egy másik, vele szemben szintén kerékpárral közlekedő nővel. A balesetet követően mind a két fél tovább hajtott, azonban a kerékpáros nő későbbi orvosi ellátása során kiderült, hogy nyolc napon túl gyógyuló súlyos sérülést szenvedett – közölte Lázár Levente a Heves Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense.
A rendőrség kéri, hogy aki a baleset szemtanúja volt, valamint azzal kapcsolatban információval rendelkezik, jelentkezzen személyesen az Egri Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztályán, vagy tegyen bejelentést a 06-36/522-111-es telefonszám 1166-os mellékén, továbbá az ingyenesen hívható 107 vagy 112 központi segélyhívó telefonszámok valamelyikén, illetve névtelensége megőrzése mellett a 06-80/555-111-es „Telefontanú” zöld számán.


