Iskolahívogató a Telekiben
Nagycsoportos gyerekek szüleit várták március 10-én a Teleki Blanka Általános Iskola nyílt napjára. Az iskolai hívogató keretein belül a szülők különböző alsó tagozatos órákra ülhettek be és nézhették meg az ott folyó munkát.
Matináné Semperger Anikó igazgatónő elmondta eddigi információik szerint a legtöbb gyerek az intézménybe a Hétszínvirág óvodából érkezik. A beíratott gyerekek létszámától függően szeptembertől két osztályt terveznek indítani első évfolyamon egy hagyományos és egy iskolaotthonos osztályt. Az igazgatónő hozzátette, elégedett volt a nyílt nappal és nem is számított másra, hiszen egy felkészült tanári karral dolgozik együtt és a gyerekek is partnerek a tanítási órákon. Így reméli, hogy kedvet tudtak csinálni az intézményhez a leendő elsősök szüleinek. A jelenlegi nagycsoportosokat március 21-én délután négy órakor várják az iskolába ismerkedésre könnyed programokkal, mesével és játékkal.






































