Véget ért a tanév a Telekiben is
Ma kitört végérvényesen a vakáció a füzesabonyi általános iskolákban. Délután az évzáró után minden diák megkapta az év végi bizonyítványát. A Teleki Blanka Általános Iskolában tanévzáró ünnepségen vettek búcsút a 2014/2015-ös tanévtől.













































