Próbaútra vitte az autót, majd eltűnt vele
Próbaútra vitte az autót, majd eltűnt vele
Vádat emelt a Füzesabonyi Járási Ügyészség egy büntetett előéletű férfival szemben, aki a vád szerint 2025 szeptemberében egy autóhirdetésre jelentkezett, majd a próbaút után nem vitte vissza a járművet.
Az eladó a férfi Füzesabony melletti lakóhelyére vitte az autót, hogy az megnézhesse. A vádlott próbaútra indult vele, de nem tért vissza. Később előbb azt üzente, hogy rendőrök üldözik, majd valótlan adatokat közölt a kocsi hollétéről.
A csalással okozott, 300 ezer forintos kár nem térült meg. Az ügyészség felfüggesztett szabadságvesztés, pártfogó felügyelet és kártérítés megfizetésének elrendelését indítványozta.
kiemelt kép: illusztráció


