Női NB II Észak-Kelet (C-D) Alsóház 3. forduló

Pásztor Piroska tudósítása

STAVMAT Füzesabonyi SC – Eszterházy SC U21 37-21 (20-12)

Városi Sportcsarnok Füzesabony, 75 néző. V.: Móczár T. M., Parádi R.
FÜZESABONY:  TÓTH D. –  CZAKÓ G. 1, DOHÁNY V. 5,  BLASKÓ V. 4, BOCSISz. 7, TAMÁS-LÁNYI G. 6/5, DOBOS-KOVÁCS V. Csere:  VÉGH L. (kapus) NAGY LUCA. 3, NAGY LIZA. 1,CSOMÓS A. 6, TAMÁS CS. 1, PAPP D. 1, SZABÓ L. 2. Edző: Tamás Tamás

AZ EREDMÉNY ALAKULÁSA. 6. perc: 3-0, 12. perc: 7-4, 18. perc: 11-6, 24. perc: 15-6, 36. perc: 23-14, 42. perc: 27-16, 48. perc: 31-17, 54. perc: 33-17.
KIÁLLÍTÁSOK: 0, ill. 8 perc.

HÉTMÉTERESEK: 5/5, ill. 4/4

TAMÁS TAMÁS: Hasonlóképpen tudok nyilatkozni az itthoni mérkőzésünkről is, mindenkit pályára tudtam küldeni és hozzá is tudott tenni meccshez. Ami nagyobb öröm most számomra, hogy csapatként működtünk, remélem a többi mérkőzésre is át tudjuk ezt emelni. Gratulálok a lányoknak!

KÖVETKEZIK: STAVMAT Füzesabonyi SC – Újfehértó-Kállósemjéni SZSE április 13. szombat 15:30 Városi Sportcsarnok Füzesabony