Lépjen kapcsolatban velünk

Juhász Sándor jótékonysági futása

Ez a cikk több, mint 4 éve és 6 hónapja frissült utoljára, ezért egyes tartalmi elemei elévülhettek.

A TEAM Miki csapat tagjaként Juhász Sándor újabb jótékonysági akcióban vett részt.  A Nagyerdei Terep Maraton őszi futamában szeptember 22-én vasárnap állt a rajthoz.

A közösségi média bejegyzésében így ír élményeiről. „ Az egyik kedvenc helyszínem,ide mindig örömmel jövök. Most új helyszín,új pálya. Alacsony nevezési díj. Júliustól 1 hosszú futásom volt, 30km a Cserépi Trapp versenyen. Edzésekre sem mindig volt idő. Viszont volt 8-10-12 órás műszak . 😀 Nem jó előjelek,de úgy gondoltam hogy 4 óra alatt jó lenne lefutni. Szombaton még Szabó-Farsang Ildikó által kezelés, kinetape felhelyezés. Rajt után 2 km alatt produkáltam 2 eltévedést. Mentem az első után 😀 A többi sporttárs sportszerűen utánunk kiabált,hogy figyeljünk jobban.A való élethez képest,itt a futók segítik egymást,számíthatunk egymásra. A pálya néhol nehéz,a táblákat is nagyon figyelni kellett. Jó tempóval haladtunk. A mezőny erős volt. De mégis féltávnál elsőnek fordultam. Az erő 23km után szépen fogyni kezdett,a tempó vissza esett. Sorra előztek meg,de nem tudtam a tempójukat tartani. Gratulálok minden indulónak! Most nekem pihenő következik. Köszönöm az idei évben is a támogatást a családomnak,DHTE egyesületnek,Nagy Csaba füzesabonyi polgármester úrnak! Nélkülük nem tartanék itt! De talán sikerült Füzesabony hírnevét a sport világában öregbíteni! Célok pedig még vannak!”