Zöld hét a Telekiben
A héten a Föld Napja alkalmából témahetet rendezett a fenntarthatóság jegyében a Teleki Blanka Általános Iskola.
A Teleki Blanka Általános iskolában évtizedek óta az oktatási program része a diákok környezettudatosságra történő nevelése.
Ez a tevékenység az utóbbi években egyre nagyobb hangsúlyt kap az intézményben. A héten a Föld Napja alkalmából témahetet rendeztek a fenntarthatóság jegyében. A témahéten a környezetvédelemmel kapcsolatos feladatokat kellett megoldaniuk a tanulóknak.
A programban kiemelt feladat volt a műanyaghasználat csökkentése és a PET palackok újrahasznosítása. Az átalakított palackokat az iskola aulájában állították ki. A hét zárásaként péntek reggel az egész iskola a Földért énekelt.



















