Bábszínház a városi gyermeknapon
Május első vasárnapján az édesanyákat ünnepeltük, most pedig – május utolsó vasárnapján – az általuk adott életeket: hiszen ezen a napon a gyermekek kerülnek főszerepbe.
Füzesabonyban az iskolákban és óvodákban is megünnepelték a gyerkőcöket, rengeteg vidámság, játék és szórakozás várta őket az intézmények által szervezett gyermeknapon. De sosem elég a jóból, így a város sem maradhatott ki az apróságoknak való kedveskedésből: ma délelőtt 11 órától a Babszem Jankó Gyermekszínház vidám előadását élvezhették a gyerekek a gimnázium udvarán álló sátor alatt. Kellemes időben nézhették meg az Együgyű Misó című darabot: a mókás, zenés, népmesei előadás során számtalanszor visszhangzott a tér a gyermekek nevetésétől.
Aki esetleg még többet szeretne gyerkőcének kedveskedni, az ne késlekedjen! Most sem késő elindulni, hiszen országszerte remek programok várják még a gyerekeket – és a gyereklelkű felnőtteket.















