Lépjen kapcsolatban velünk

Tavaszi FutAbony!

Délelőtt 10 órakor elstartolt a tavaszi FutAbony! A versenyzők a megszokott útvonalon, 3 illetve 6 kilométeres távon futottak. Egy-egy vándorkupával is gazdagodott az abszolút elsőként, illetve a 6 km-en elsőként befutó.

Ez a cikk több, mint 7 éve frissült utoljára, ezért egyes tartalmi elemei elévülhettek.

Április 22-én délelőtt 10 órakor rajtolt el a 2017-es tavaszi FutAbony. A versenyre a kissé őszies idő ellenére számos nevező érkezett. A versenyzők a megszokott útvonalon, 3 illetve 6 kilométeres távon futottak.

A futók 4 kategóriában lettek díjazva: az első 3 helyezett oklevéllel és éremmel gazdagodott. Ezen felül pedig gazdára talált az OTP Vándorkupa is. A kupát a 3 km-en abszolút elsőként, illetve a 6 km-en elsőként befutó induló nyerte el.

Ez úton is gratulál a szervező Média Kft. minden indulónak, és várja őket október 23-án, az őszi FutAbonyra!

Felnőtt férfi: 1. Marczis Dávid 2. Berlák Dávid 3. Koncz István

OTP Vándorkupa nyertesei: Abszolút győztes 3 km-en: Radócz Ákos Abszolút győztes 6 km-en: Marczis Dávid